550 - Skodon

774061

SKODON, 3 par; ridstövlar med stövelsträckare i trä, jodphurs/ridkängor med sporrar och stövelsträckar ei trä och mässing, samt träskor med präglad skinnöverdel, 1800-/1900-tal

Bruksslitage

Vintage Fashion, Väskor, accessoarer, Gamla kassan, Biblioteket, Diverse, Diverse

550 - Skodon

Budhistorik (12 bud)
0
6153482
950
6156457
900
6153482
750
6150046
700

Slutpris SEK:
116 EUR, 143 USD
Utropspris SEK: