680 - Stekfat fajans 1700-tal

774058

STEKFAT, fajans, 1700-tal, rokoko, oval form, konturerat brätte, längd ca 46 cm

Äldre genomgående lagning (i två delar)

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Sovrum

680 - Stekfat fajans 1700-tal

Budhistorik (3 bud)

0
1 300
6085382
6160777
6085382

Slutpris SEK:
1 300
137 EUR, 169 USD
Utropspris SEK: