282 - Vinkylare försilvrad mässing

773927

VINKYLARE, försilvrad mässing, 1800-talets första hälft, urnformad på rund fot, delvis godronnerad, två hänklar, höjd 27 cm

slitage

Diverse, Gamla kassan, Matsalen

Budhistorik (9 bud)
0
1 400
6148725
1 400
6153827
1 400
6148725
1 300
6141152

Slutpris SEK:
1 400
147 EUR, 182 USD
Utropspris SEK: