280 - Vintestare och korkskruv

773887

VINTESTARE OCH KORKSKRUV, metall 1800-tal, korkskruven med skaft av elfenben och borste

skador slitage

Diverse, Samlarobjekt, Gamla kassan, Matsalen

Budhistorik (12 bud)
0
6131442
6126228
6126228
1 600
6084261

Slutpris SEK:
231 EUR, 286 USD
Utropspris SEK: