279 - Sparrisspade serveringstänger trancherknivar

773886

SPARRISSPADE, TRANCHERKNIVAR, 2 st., SERVERINGSTÄNGER, 2 st., nysilver 1800-tal, trancherknivar med svart träskaft och serveringstängerna med benskaft

slitage

Diverse, Samlarobjekt, Gamla kassan, Matsalen

Budhistorik (7 bud)
0
6152704
650
6146816
600
6146622
550
6146757
500

Slutpris SEK:
116 EUR, 143 USD
Utropspris SEK: