1413 - Kannor 7 st nysilver

773878

TEKANNOR, KAFFEKANNOR, 7 st., nysilver, 18/1900-tal

slitage

Diverse, Samlarobjekt, Gamla kassan, Källaren

1413 - Kannor 7 st nysilver

Budhistorik (23 bud)
0
3 400
6164668
3 400
6164610
3 200
6164463
6164463
2 400

Slutpris SEK:
3 400
357 EUR, 442 USD
Utropspris SEK: