1411 - Brickor kaffekanna portvinssil pläter

773871

BRICKOR, 3 st., PORTVINSSIL, KEXBURK och KAFFEKANNA, pläter, England 1800-tal, kaffekannan försilvrad metall, Sverige 1800-talets början

kaffekannan med lagningar slitage

Diverse, Samlarobjekt, Gamla kassan, Källaren

Budhistorik

0
2020-08-23 12:50:28
1 900

2020-08-23 kl 12:50
Slutpris SEK:
1 900
200 EUR, 247 USD
Utropspris SEK: