675 - Fat flintgods Rörstrand

773802

RÖRSTRAND, fat, flintgods, 1800-talets första hälft, oval form, dekor av mytologisk scen i underglasyrblått, längd ca 49 cm

Nagg, slitage

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Sovrum

675 - Fat flintgods Rörstrand

Budhistorik (25 bud)
0
3 400
6161008
3 200
6150477
6160189
2 800
6150477
2 600

Slutpris SEK:
3 400
357 EUR, 442 USD
Utropspris SEK: