673 - Gallerskålar och fat flintgods

773798

GALLERSKÅLAR, FAT, 4 dlr., flintgods, 17/1800-tal, bland annat Rörstrand, höjd ca 11-20 cm

Nagg, slitage

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Sovrum

Budhistorik (16 bud)
0
1 400
6156582
6159995
6156582
950
6159994
900

Slutpris SEK:
1 400
147 EUR, 182 USD
Utropspris SEK: