359 - Stop Kina 1700-tal

773637

STOP, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), cylinderformat, imaridekor, med lock i silver, höjd ca 17 cm

Nagg, locket kompletterat

Orientaliskt, Porslin, Gamla kassan, Kinasalongen

359 - Stop Kina 1700-tal

Budhistorik (48 bud)
0
11 500
6152931
9 200
6151700
9 000
6152930
8 800
6151700
8 600

Slutpris SEK:
11 500
1 208 EUR, 1 495 USD
Utropspris SEK: