357 - Bojan med lock Kina 1700-tal

773627

BOJAN MED LOCK, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), famille rose, lambrekängbård, höjd ca 21 cm

Locket med lagning

Orientaliskt, Porslin, Gamla kassan, Kinasalongen

Budhistorik (39 bud)
0
8 000
6154273
5 000
6154218
4 800
6154272
4 800
6154218
4 600

Slutpris SEK:
8 000
840 EUR, 1 040 USD
Utropspris SEK: