1630 - Formar 1900-tal

773450

FORMAR, hundratals, för det mesta i kak- och bakväg, bleckplåt / aluminium, 1900-tal

Bruksslitage

Diverse, Gamla kassan, Gården

1630 - Formar 1900-tal

Budhistorik (8 bud)
0
6160262
650
6160175
600
6160261
600
6160175
550

Slutpris SEK:
116 EUR, 143 USD
Utropspris SEK: