1784 - Litografier

773444

LITOGRAFIER, 3 st, motiv av fisk samt ägg, 1800-/1900-tal, upp till ca 30 x 25 cm

Konst, Grafik, Gamla kassan, Gården

1784 - Litografier

Budhistorik (19 bud)
0
2 800
6164586
6162719
6163086
6162719
1 600

Slutpris SEK:
2 800
285 EUR, 345 USD
Utropspris SEK: