1627 - Te- och kaffeservis Gefle

773441

GEFLE, te- och kaffeservis, ca 90 delar, porslin med dekor i rött och svart,n 1900-tal

Bruksslitage, nagg kan förkomma

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Gården

Budhistorik (15 bud)
0
6155732
1 600
6128653
6128653
6094739

Slutpris SEK:
231 EUR, 286 USD
Utropspris SEK: