127 - Formar bleckplåt

773440

ALADÅB- och BAKFORMAR, 7 stkn, pressad bleckplåt, 1900-tal

Bruksslitage, halv snäckfotm medföljer

Diverse, Gamla kassan, Grovkök

127 - Formar bleckplåt

Budhistorik (11 bud)
0
6150613
900
6150492
850
6150612
850
6150492
700

Slutpris SEK:
116 EUR, 143 USD
Utropspris SEK: