127 - Formar bleckplåt

Föregående | Översikt | Nästa

773440

ALADÅB- och BAKFORMAR, 7 stkn, pressad bleckplåt, 1900-tal

Bruksslitage, halv snäckfotm medföljer

Diverse, Gamla kassan, Grovkök

773440 - 127 - Formar bleckplåt
Din e-postadress

Fråga
Skicka
127 - Formar bleckplåt

Budhistorik (5 bud)
6106240
500
6095899
450
6106239
6095899
6083803

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.