1625 - Formar bleckplåt

773439

FORMAR, 14 stkn, för aladåb, glass och bakning, bleckplåt, 1900-tal

Bruksslitage

Diverse, Gamla kassan, Gården

1625 - Formar bleckplåt

Budhistorik (4 bud)

0
600
6155538
450
6147229
6087098
6087098

Slutpris SEK:
600
63 EUR, 78 USD
Utropspris SEK: