126 - Bak- och aladåbformar koppar

773437

BAK- och ALADÅBFORMAR, 9 delar, koppar, 1800-/1900-tal, upp till ca 30 x 25 cm

Bruksslitage

Metall, Gamla kassan, Grovkök, Diverse

Budhistorik (34 bud)
0
6146481
6147575
6146481
3 800
6147574
3 600

Slutpris SEK:
408 EUR, 493 USD
Utropspris SEK: