1623 - Stor kaffepanna koppar

773434

KAFFEPANNA, koppar, 1800-/1900-tal, höjd inklusive handtag ca 46 cm

Bruksslitage

Metall, Gamla kassan, Gården, Diverse

1623 - Stor kaffepanna koppar

Budhistorik (10 bud)
0
6165038
950
6164851
900
6165028
850
6164851
700

Slutpris SEK:
126 EUR, 156 USD
Utropspris SEK: