1622 - Stor kaffepanna koppar

773433

KAFFEPANNA, koppar, 1800-/1900-tal, höjd ca 42 cm

Bruksslitage

Metall, Gamla kassan, Gården, Diverse

1622 - Stor kaffepanna koppar

Budhistorik

0
2020-08-23 15:04:27
500

2020-08-23 kl 15:04
Slutpris SEK:
500
53 EUR, 65 USD
Utropspris SEK: