726 - Mått / kannor koppar

773432

MÅTT / KANNOR, 6 stkn, koppar; 1 dl, 2dl, 5dl, 1l, 2l, 5 l, 1900-tal, höjd upp till 28 cm

Brukslitage

Metall, Gamla kassan, Dressingroom, Diverse

726 - Mått / kannor koppar

Budhistorik (10 bud)
0
1 800
6154347
850
6143041
6143041
650
6129878
600

Slutpris SEK:
1 800
189 EUR, 234 USD
Utropspris SEK: