1621 - Mått/kannor koppar

773431

MÅTT / KANNOR, 4 st., koppar: 1dl, 2dl, 5dl, 20l, 1900-tal, höjd upp till 41 cm

Bruksslitage

Metall, Gamla kassan, Gården, Diverse

1621 - Mått/kannor koppar

Budhistorik (6 bud)
0
6154342
650
6160400
600
6154342
450
6145964

Slutpris SEK:
105 EUR, 130 USD
Utropspris SEK: