121 - Kopparföremål

773426

SAMOVARER, KAFFEKÖK, ÄGGVÄRMARE, 6 delar, koppar, vitmetall, mässing, smide, 1800-/1900-tal, höjd ca 30 cm

Bruksslitage

Diverse, Gamla kassan, Grovkök

121 - Kopparföremål

Budhistorik (17 bud)
0
1 600
6157435
6152184
1 400
6154612
1 400
6152184
1 300

Slutpris SEK:
1 600
168 EUR, 208 USD
Utropspris SEK: