119 - Kaffekannor 1800-tal

773424

KAFFEPANNOR, 4 st, koppar och metallegering med mässingsdetaljer, 1800-tal, höjder inkl handtag upp till ca 30 cm

Bruksslitage, bucklor

Diverse, Gamla kassan, Grovkök

119 - Kaffekannor 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
0
1 600
6156744
1 600
6157636
6156744
1 300
6154779

Slutpris SEK:
1 600
168 EUR, 208 USD
Utropspris SEK: