1620 - Kakformar koppar

773423

KAKFORMAR och dylikt, ca 90 delar, koppar, 1900-tal

Bruksslitage

Metall, Gamla kassan, Gården, Diverse

1620 - Kakformar koppar

Budhistorik (23 bud)
0
3 800
6163013
2 800
6162499
2 600
6158426
2 400
6158426

Slutpris SEK:
3 800
399 EUR, 494 USD
Utropspris SEK: