117 - Kaffepannor koppar

773421

KAFFEPANNOR, 12 stycken, i varierande storlekar, koppar, 1800-/1900-tal, höjd upp till ca 20 cm utan handtag

Bruksslitage

Metall, Gamla kassan, Grovkök, Diverse

117 - Kaffepannor koppar

Budhistorik (4 bud)

0
6154775
450
6151639
6118236
6099633

Slutpris SEK:
158 EUR, 195 USD
Utropspris SEK: