115 - Mässingsobjekt

773419

VINKYLARE, SAMOVAR, BRICKOR och SKRIN, 6 delar, mässing 1800-/1900-tal, höjder upp till ca 30 cm

Bruksslitage, någon skada

Metall, Gamla kassan, Grovkök, Diverse

115 - Mässingsobjekt

Budhistorik (4 bud)

0
1 300
6151907
850
6080580
6091297
6080580

Slutpris SEK:
1 300
137 EUR, 169 USD
Utropspris SEK: