1619 - Marsipanformar

773417

FORMAR, 11 st, 1900-tal, för marsipan / glass / choklad, i form av djurfigurer, förtent bleckplåt / metalllegering

Bruksslitage, ingår tre halva formar

Diverse, Gamla kassan, Gården

1619 - Marsipanformar

Budhistorik (22 bud)
0
6160238
6160021
1 900
6102150
1 800
6102150
1 400

Slutpris SEK:
210 EUR, 260 USD
Utropspris SEK: