113 - Kokkärl koppar

773414

KASTRULLER med LOCK/STEKKÄRL, (5+5 stkn) samma modell i olika storlekar, kraftig koppar, 1900-tal, höjd och diameter upp till 23 respektive 29 cm (exkl handtag)

Bruksslitage

Metall, Gamla kassan, Grovkök, Diverse

113 - Kokkärl koppar

Budhistorik (14 bud)
0
3 200
6125808
3 200
6154318
6125808
6083489
1 900

Slutpris SEK:
3 200
336 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:
2 500