1404 - Kokkärl koppar

773410

GRYTOR och KASTRULLER, 6 delar, koppar, delvis med lock, 1900-tal, höjd upp till ca 25 cm

Bruksslitage

Metall, Gamla kassan, Källaren, Diverse

1404 - Kokkärl koppar

Budhistorik (26 bud)
0
2 800
6161346
2 600
6165134
2 600
6161346
2 400
6165123

Slutpris SEK:
2 800
294 EUR, 364 USD
Utropspris SEK: