346 - Tallrikar Kina 1700-tal

773406

TALLRIKAR, 4 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), varierande dekor i famille rose, diameter ca 23 cm

Nagg, en lagad, några av djup modell

Orientaliskt, Porslin, Gamla kassan, Kinasalongen

346 - Tallrikar Kina 1700-tal

Budhistorik (10 bud)
0
6156946
6157505
6156946
850
6086951

Slutpris SEK:
231 EUR, 286 USD
Utropspris SEK: