338 - Vas Kina 1800-tal

773398

VAS, porslin, Kina, 1800-talets andra hälft, cylinderformad, dekor i underglasyrblått, höjd ca 31 cm

Orientaliskt, Porslin, Gamla kassan, Kinasalongen

338 - Vas Kina 1800-tal

Budhistorik (34 bud)
0
3 400
6154698
3 400
6156908
3 400
6154698
3 200
6156904

Slutpris SEK:
3 400
357 EUR, 442 USD
Utropspris SEK: