331 - Vitrinskåp 1800-/1900-tal

Föregående | Översikt | Nästa

773389

VITRIN, för bord eller vägg, blandstil, bronserat / förgyllt trä samt pastellage, glas, 1800-tal, sydeuropa, höjd ca 74, 44 x 25 cm

Bruksslitage, pastellagebit saknas

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Kinasalongen, Diverse, Diverse

773389 - 331 - Vitrinskåp 1800-/1900-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (34 bud)
6088316
5 200
6129535
5 000
6088316
4 400
6129534
4 200
6088316

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
5 200
535 EUR, 609 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.