323 - Rokokobyrå Niclas Korp

Föregående | Översikt | Nästa

773381

NICLAS KORP (mästare i Stockholm 1771-1800), byrå, stockholmsarbete i rokoko, signerad NK, fanerad i olika träslag, skiva i kalksten, höjd ca 79, 117 x 59 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Kinasalongen

773381 - 323 - Rokokobyrå Niclas Korp
Din e-postadress

Fråga
Skicka
323 - Rokokobyrå Niclas Korp

Budhistorik (40 bud)
6103127
36 000
6102067
35 000
6103123
35 000
6102067
33 000
6096339
32 000

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
36 000
3 701 EUR, 4 216 USD
Utropspris SEK:
60 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.