321 - Fåtöljer Louis XVI-stil

773379

FÅTÖLJER, 1 par, Louis XVI-stil, träskurna, målade, modern textilklädsel, 1900-tal, höjd ca 87, sitthöjd 40 cm

Bruksslitage, ommålade, omklädda

Möbler, Fåtöljer, Gamla kassan, Kinasalongen

321 - Fåtöljer Louis XVI-stil

Budhistorik (31 bud)
0
3 400
6154260
3 400
6157701
3 200
6154260
6157684
2 800

Slutpris SEK:
3 400
357 EUR, 442 USD
Utropspris SEK: