319 - Stol rokoko

Föregående | Översikt | Nästa

773377

STOL, Louis XVI, skuren bok, målad, bronserade detaljer, textilklädd sits med spiralresårer, 1700-/1800-tal, höjd ca 91, sitthöjd 40 cm, medföljer kudde i samma textil

Slitage, renoverad, ommålad, nutida plyschklädsel

Möbler, Stolar, Gamla kassan, Kinasalongen

773377 - 319 - Stol rokoko
Din e-postadress

Fråga
Skicka
319 - Stol rokoko

Budhistorik (14 bud)
6101555
1 600
6106847
6101555
1 400
6102048
1 300
6101555

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.