317 - Bord Gustavianskt

Föregående | Översikt | Nästa

773375

TEBORD, gustavianskt, fajansskiva med svart/vit dekor av Ulriksdals slott, efter Hilleström, förgyllt underrede, 1800-tal, skivan 1700-tal, Sverige, höjd ca 73 , 47 x 79 cm

Skador/lagningar

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Kinasalongen

773375 - 317 - Bord Gustavianskt
Din e-postadress

Fråga
Skicka
317 - Bord Gustavianskt

Budhistorik (5 bud)
6120674
500
6118675
450
6120673
6118675
6096086

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:
15 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.