316 - Karmstol rokoko

Föregående | Översikt | Nästa

773374

KARMSTOL, rokoko, betsad bok, stoppad, textilklädd sits, höjd 97, 1700-tal, sign. IAA, bredd 66, sitthöjd 46 cm

Slitage, renoverad, senare klädsel, något ostadig

Möbler, Stolar, Gamla kassan, Kinasalongen

773374 - 316 - Karmstol rokoko
Din e-postadress

Fråga
Skicka
316 - Karmstol rokoko

Budhistorik (11 bud)
6106191
6131468
2 800
6106191
6091468
1 900
6091468

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
308 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.