315 - Skrivbord rokoko

Föregående | Översikt | Nästa

773373

SKRIVBORD med uppsats, rokokostil, fanerat i mahogny, 2 lådor i sargen, 2 blindlådor, bronserade beslag, uppsatsen med 3 fack och 6 smålådor, 1800-tal, Höjd 75 / 100, 100 x 67 cm

Bruksslitage, faneravslag

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Kinasalongen

773373 - 315 - Skrivbord rokoko
Din e-postadress

Fråga
Skicka
315 - Skrivbord rokoko

Budhistorik (23 bud)
6108293
3 400
6109240
3 200
6108293
6108259
2 800
6108259

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
3 400
350 EUR, 398 USD
Utropspris SEK:
12 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.