314 - Stol 1800-tal

773372

STOL, Louis XVI-stil, betsat skuret trä, stoppad, plyschklädd sits, 1800-tal, höjd ca 89, sitthöjd 43 cm

Slitage, renoverad, senare klädsel,

Möbler, Stolar, Gamla kassan, Kinasalongen

314 - Stol 1800-tal

Budhistorik

0
2020-08-21 14:18:21

2020-08-21 kl 14:18
Slutpris SEK:
37 EUR, 46 USD
Utropspris SEK: