312 - Fåtöljer 1800-tal

773370

FÅTÖLJER, 1 par,
Louis XV, skuren ek, målade, textilklädsel, 1700-tal, höjd ca 86, bredd 64, sitthöjd 42 cm

Bruksslitage, renoverade / målade, omklädda

Möbler, Fåtöljer, Gamla kassan, Kinasalongen

312 - Fåtöljer 1800-tal

Budhistorik (24 bud)
0
6 800
6156390
6 800
6154255
6 600
6154255
6 200
6145654
6 000

Slutpris SEK:
6 800
702 EUR, 838 USD
Utropspris SEK:
5 000