422 - Tekoppar med fat 3 st porslin

773279

TEKOPPAR MED FAT, 3 st., porslin, 18/1900-tal, en märkt Meissen 2:a sortering med reliefporträtt, en märkt Berlin med målad helgonbild

slitage

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Wedgewood salongen

Budhistorik (21 bud)
0
1 800
6157040
1 700
6129823
1 600
6145958
6129823

Slutpris SEK:
1 800
189 EUR, 234 USD
Utropspris SEK: