420 - Kafekoppar och fat 4 st porslin

773271

KAFFEKOPPAR OCH FAT, 4 st., porslin, 17/1800-tal, en Meissen Marcolinis period

smääre skador
slitage

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Wedgewood salongen

Budhistorik (16 bud)
0
1 600
6100025
1 400
6097566
1 300
6092992
6094436

Slutpris SEK:
1 600
168 EUR, 208 USD
Utropspris SEK: