417 - Spelbord England

Föregående | Översikt | Nästa

772881

SPELBORD, viktorianskt, mahogny, utfällbar skiva med plats för speltillbehör under skivan, mässingsdetaljer, England, omkring 1800-talets mitt, höjd 69-71, 93 x 45,5 - 91 cm

Proveniens
Rosendals slott Skåne

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Gamla kassan, Wedgewood salongen

772881 - 417 - Spelbord England
Din e-postadress

Fråga
Skicka
417 - Spelbord England

Budhistorik (5 bud)
6088399
500
6095966
450
6088399
6087215
6084554

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.