415 - Vinkylare Regency

772857

VINKYLARE, empire / regency, mahogny, mässingsinsats/-detaljer, låda, England, tidigt 1800-tal, höjd 50,5, 27,5 x 27,5 cm

Åldersrelaterat slitage

Diverse, Gamla kassan, Wedgewood salongen

415 - Vinkylare Regency

Budhistorik (29 bud)
0
4 400
6157645
3 800
6157054
3 600
6157535
3 600
6157054
3 400

Slutpris SEK:
4 400
448 EUR, 542 USD
Utropspris SEK: