412 - Vinkylare England

772849

VINKYLARE, betsad mahogny, mässingsinsats, 1900-tal, höjd ca 40 cm

Bruksslitage, skada / lagning

Diverse, Gamla kassan, Wedgewood salongen

412 - Vinkylare England

Budhistorik (19 bud)
0
2 800
6157680
1 800
6157511
1 700
6157286
1 600
6157477
1 600

Slutpris SEK:
2 800
294 EUR, 364 USD
Utropspris SEK: