404 - Flakong Art Noveau

772815

THOMAS WEBB & SONS, flakong, Art Noveau, gult droppformat glas med vitt överfång, dekor av palmblad och fjäril, silverinfattning med xxx xxx xxxxx stämplar, längd ca 25 cm

DUBBELKOLLA värderingen samt stämplarna!

Brulksspår, bucklor i silverlocket

Glas, Övrigt glas, Gamla kassan, Wedgewood salongen, Diverse

404 - Flakong Art Noveau

Budhistorik (20 bud)
0
4 400
6155794
4 400
6121872
4 200
6121872
3 800
6148734
3 600

Slutpris SEK:
4 400
462 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
6 000