394 - Parurnor Marieberg 1700-tal

772725

URNOR, 1 par, empire, flintgods, Marieberg, Henrik Stens period (1769-1788), märkta MB Sten, höjd ca 25 cm

Bruksspår lagningar

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik, Gamla kassan, Wedgewood salongen, Diverse, Diverse

Budhistorik (24 bud)
0
9 200
6157423
6 800
6156437
6 600
6156437
5 800
6154683
5 600

Slutpris SEK:
9 200
966 EUR, 1 196 USD
Utropspris SEK: