389 - Bord sengustaviansk stil

Föregående | Översikt | Nästa

772455

BORD, sengustaviansk stil, fanerat i mahogny, kortsidorna med utdragbara skivor á 16 cm, 1800-/1900-tal, höjd ca 75, 56 x 41 cm

Slitage, hårt renoverat

Möbler, Soffbord, sidobord, Gamla kassan, Wedgewood salongen

772455 - 389 - Bord sengustaviansk stil
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (2 bud)

6080995
6080986

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.