389 - Bord sengustaviansk stil

772455

BORD, sengustaviansk stil, fanerat i mahogny, kortsidorna med utdragbara skivor á 16 cm, 1800-/1900-tal, höjd ca 75, 56 x 41 cm

Slitage, hårt renoverat

Möbler, Soffbord, sidobord, Gamla kassan, Wedgewood salongen

Budhistorik (3 bud)

0
600
6146966
6080995
6080986

Slutpris SEK:
600
63 EUR, 78 USD
Utropspris SEK: