387 - Byrå sengustavianskt stockholmsarbete

Föregående | Översikt | Nästa

772447

BYRÅ, sengustavianskt stockholmsarbete, fanerad i mahogny, beslag i mässing, 3 lådor, (möjligen senare) skiva i carraramarmor, snedställda hörn med kannelleringar och linser, ca 1800, höjd 84,5, 112 x 56 cm

KOLLA OM SKIVAN ÄR ORIGINAL ELLER SENARE!

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis blekt

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen
Åldersrelaterat slitage, ställvis blekt

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Wedgewood salongen

772447 - 387 - Byrå sengustavianskt stockholmsarbete
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (13 bud)
6083329
1 700
6111391
1 600
6083329
6111382
1 400
6083329
1 300

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
1 700
175 EUR, 199 USD
Utropspris SEK:
12 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.