1780 - Skåp med uppsats

772436

SKÅP med uppsats, regency, betsad mahogny, överdel med dörrpar, underdel med skåp med jalusidörrar samt 2 lådor, England, 1800-tal, höjd ca 116, 46 x 42 cm

Bruksslitage, någon torrspricka

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Gården

1780 - Skåp med uppsats

Budhistorik (28 bud)
0
5 400
6142596
2 600
6144367
2 400
6142596
6144366

Slutpris SEK:
5 400
567 EUR, 702 USD
Utropspris SEK:
5 000